AKADEMIA PODATKOWA, Kraków

Pragniemy zaprezentować AKADEMIA PODATKOWA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-12, zaś koniec 2013-01-07. Organizatorem jest GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Dom Polonii. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 885.60 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu AKADEMIA PODATKOWA, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa – zachęca GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: AKADEMIA PODATKOWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *