PRAWO PRACY, Częstochowa

Pragniemy zaprezentować PRAWO PRACY. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-12-12. Organizatorem jest firma GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział HOTEL SCOUT.Miejsce jest w ofercie określone jako Częstochowa województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 319.80 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu PRAWO PRACY, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy – zachęca GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: PRAWO PRACY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *