AKADEMIA PODATKOWA, Katowice

Chcemy Państwu zaprezentować AKADEMIA PODATKOWA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2013-01-09. Organizatorem jest GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia INTER-PRODRYN. Dla tego obiektu położenie są określone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 885.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu AKADEMIA PODATKOWA, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: AKADEMIA PODATKOWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *