Akademia handlowca, Toruń

Szkolenie pt. Akademia handlowca, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-08 oraz zakończy się 2013-03-09.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1034.00 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 6%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *