Akademia handlowca, Zakopane

Prezentujemy Państwu następne szkolenie MatiConsulting zatytułowane: Akademia handlowca. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-29 i potrwa ono do 2013-03-30.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 789.60 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 6%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *