Akademia handlowca, KARPACZ

Przedstawiamy kolejne szkolenie MatiConsulting zatytułowane: Akademia handlowca. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-02-11, zaś koniec 2013-02-12.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako KARPACZ województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1045.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *