„NA SZNURKACH WYOBRAŹNI” czyli Piaskownica Teatralna w Concordia Design., Poznań

Termin szkolenia zatytułowanego: „NA SZNURKACH WYOBRAŹNI” czyli Piaskownica Teatralna w Concordia Design., jest przewidziany w dniu 2012-10-20. Jesteśmy znani jako Concordia Design i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dla dzieci, artystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez firmę w Concordia Design. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 34.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu „NA SZNURKACH WYOBRAŹNI” czyli Piaskownica Teatralna w Concordia Design., przypisanego do kategorii – Dla dzieci, artystyczne – zaprasza Concordia Design posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: „NA SZNURKACH WYOBRAŹNI” czyli Piaskownica Teatralna w Concordia Design..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *