ZUS w Internecie – obsługa nowego portalu dla firm i pracowników, Katowice

Termin szkolenia pt.: ZUS w Internecie – obsługa nowego portalu dla firm i pracowników, jest planowany w dniu 2012-10-17. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział BDO Katowice.Położenie jest w ofercie określone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 553.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu ZUS w Internecie – obsługa nowego portalu dla firm i pracowników, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ZUS w Internecie – obsługa nowego portalu dla firm i pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *