Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r., Katowice

Szkolenie o nazwie Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r., które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-18.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w BDO Katowice. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 528.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *