Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, Wrocław

Termin szkolenia : Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, jest planowany w dniu 2013-01-17. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Wrocław i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował SEKA.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 480.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza SEKA S.A. Wrocław posiadająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *