Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, Wrocław

Oferujemy nowe szkolenie SEKA S.A. Wrocław pt.: Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-29.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w SEKA. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 432.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 10%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-11-27.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zachęca SEKA S.A. Wrocław z siedzibą w mieście Wrocław.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zmiany w przepisach prawa pracy 2013 r. – praktyczne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *