Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT, Zakopane

Prezentujemy kolejne szkolenie ANVIX SP. Z O.O. pt.: Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Hotel Belvedere. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 424.35 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT, przypisanego do kategorii – Finansowe – zachęca ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zmiany w przepisach podatkowych- podatek VAT i CIT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *