Mistrz sprzedaży, Kraków

Pragniemy zaprezentować Mistrz sprzedaży. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-12-07. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Radisson Blu.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 196.80.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Mistrz sprzedaży, przypisanego do kategorii – Sprzedaż – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Mistrz sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *