Mistrz sprzedaży, Kraków

Pragniemy zaprezentować Mistrz sprzedaży. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-12-07. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Radisson Blu.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 196.80.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Mistrz sprzedaży, przypisanego do kategorii – Sprzedaż – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Mistrz sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *