ZMIANY W PROCEDURZE CYWILNEJ ORAZ W PRAWIE UPADŁOŚCIOWYM I NAPRAWCZYM W ZAKRESIE OCHRONY PRAW NABYW, Zakopane

Termin szkolenia : ZMIANY W PROCEDURZE CYWILNEJ ORAZ W PRAWIE UPADŁOŚCIOWYM I NAPRAWCZYM W ZAKRESIE OCHRONY PRAW NABYW, ma planowany początek w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-21. Jesteśmy znani jako MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Wersal***.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2238.60 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ZMIANY W PROCEDURZE CYWILNEJ ORAZ W PRAWIE UPADŁOŚCIOWYM I NAPRAWCZYM W ZAKRESIE OCHRONY PRAW NABYW, przypisanego do kategorii – Prawne – zaprasza MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. posiadająca siedzibę w miejscowości LUBLIN.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ZMIANY W PROCEDURZE CYWILNEJ ORAZ W PRAWIE UPADŁOŚCIOWYM I NAPRAWCZYM W ZAKRESIE OCHRONY PRAW NABYW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *