Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012 r.- Dwudniowe praktyczne warsztaty, Katowice

Pragniemy przedstawić Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012 r.- Dwudniowe praktyczne warsztaty. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-10-11, zaś koniec 2012-10-12. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia BDO Katowice. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Katowice województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 984.00.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012 r.- Dwudniowe praktyczne warsztaty, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, prawo pracy – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012 r.- Dwudniowe praktyczne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *