ZMIANY W PODATKU VAT, Rzeszów

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie GALERIA SZKOLEŃ o nazwie: ZMIANY W PODATKU VAT. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-06.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Wojewódzki Dom Kultury. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 307.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu ZMIANY W PODATKU VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa – zachęca GALERIA SZKOLEŃ z siedzibą w miejscowości Niepołomice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ZMIANY W PODATKU VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *