UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE POZA UBEZPIECZENIOWE, Stalowa Wola

Termin szkolenia o nazwie: UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE POZA UBEZPIECZENIOWE, jest planowany w dniu 2012-11-08. Jesteśmy znani jako GALERIA SZKOLEŃ i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Dział Personalny HR.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował ZAJAZD SEZAM.Miejsce jest w ofercie określone jako Stalowa Wola województwo Podkarpackie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 307.50.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE POZA UBEZPIECZENIOWE, przypisanego do kategorii – Finansowe, Dział Personalny HR – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ posiadająca siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE POZA UBEZPIECZENIOWE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *