Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., Zamość

Przebieg szkolenia o nazwie: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., jest planowany w dniu 2012-12-13. Jesteśmy znani jako KONSFIN i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Hotel Senator. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Zamość województwo Lubelskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 393.60.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zaprasza KONSFIN posiadająca swą siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *