Ad augusta per angusta – kierownicza gra menedżerska, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Ad augusta per angusta – kierownicza gra menedżerska. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-05-23 i potrwa ono do 2013-05-24.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1709.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-05-22 i upust wynosi według prowadzących 200 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Ad augusta per angusta – kierownicza gra menedżerska, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Ad augusta per angusta – kierownicza gra menedżerska.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *