Zautomatyzuj marketing w swojej firmie.

Masz świetny zespół i wiesz, czego chce rynek, a Ty masz wszystko zacząć. Ale kiedy wchodzisz do biura, zdajesz sobie sprawę, że po prostu nie ma wystarczająco dużo godzin w ciągu dnia, aby zrobić to wszystko. Marketerzy często żonglują między różnymi zadaniami i kampaniami, dopóki nie poznają porażki! Dzieje się z najlepszymi z nas.

Na szczęście istnieje mnóstwo narzędzi, dzięki którym można umieścić wiele funkcji biznesowych na autopilocie. Ponieważ marketing będzie jedną z ważniejszych funkcji Twojej firmy w czasach jej świetności, najlepiej zautomatyzować jak najwięcej. W ten sposób możesz poświęcić więcej czasu na rozwój swojego produktu / usługi i rozszerzenie swojego imperium.

 

Automatyzacja marketingu może pomóc Ci zaoszczędzić dużo czasu .

Nie musisz logować się do systemu CMS za każdym razem, gdy chcesz opublikować posty w mediach społecznościowych, wysłać e-mail lub opublikować bloga. Wszystkie te elementy można skonfigurować z wyprzedzeniem, co oznacza, że ​​będziesz miał więcej czasu na rozwiązanie rzeczywistych problemów. Poznaj że …

 

  • Automatyzacja postów w mediach społecznościowych pozwala zaoszczędzić nawet sześć godzin tygodniowo.
  • Współczynnik odpowiedzi można zwiększyć nawet o 250%, automatyzując wysyłanie wiadomości e-mail.
  • 80 procent czasu można zaoszczędzić, konfigurując spotkania za pomocą automatycznego narzędzia.

 

Narzędzia do automatyzacji marketingu są również wyposażone w niesamowite pulpity nawigacyjne, które ułatwiają zarządzanie kampaniami marketingowymi i śledzenie ich. Co ważniejsze, zapewniają one właściwe informacje we właściwym czasie, co pozwala na szybsze i dokładniejsze decyzje.

Poznaj szkolenia marketingowe na stronie – http://www.szkolenia24h.pl/oferty/kat_marketingowe/

Wreszcie, automatyzacja marketingu pozwala personalizować zawartość do różnych segmentów użytkowników i pozostać z nimi w kontakcie. Taka funkcja jest kluczowa dla firm, które chcą zbudować markę, ponieważ mogą projektować i dystrybuować treści dla ludzi na różnych etapach ścieżki sprzedaży i pomagać im w razie potrzeby.

 

 

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *