ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM, TRENING MENADŻERSKI – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Chcemy Państwu zaprezentować ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM, TRENING MENADŻERSKI – BUSINESS STUDIO. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-20 i potrwa ono do 2012-12-21. Organizatorem jest BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 2029.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM, TRENING MENADŻERSKI – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu mająca swą siedzibę w mieście Piaseczno.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM, TRENING MENADŻERSKI – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *