SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Termin szkolenia o nazwie: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11. Jesteśmy znani jako BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wystąpienia publiczne.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 2275.50 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wystąpienia publiczne – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu posiadająca swą siedzibę w mieście Piaseczno.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *