Zarządzanie zespołem, Toruń

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie zespołem, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-01-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 528.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *