Zarządzanie zespołem, Toruń

Data szkolenia pt.: Zarządzanie zespołem, ma planowany start w dniu 2013-01-01 oraz zakończy się 2013-02-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako kanału transmisji.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 528.90 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *