Zarządzanie zespołem pracowniczym, Rzeszów

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy SEKA S.A. Oddział Rzeszów o nazwie: Zarządzanie zespołem pracowniczym. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-08 i potrwa ono do 2012-11-09.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Biznesowe, zarządzanie zespołem.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w SEKA S.A.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 350.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zespołem pracowniczym, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Biznesowe, zarządzanie zespołem – zachęca SEKA S.A. Oddział Rzeszów posiadająca swą siedzibę w mieście Rzeszów.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zarządzanie zespołem pracowniczym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *