Profesjonalna obsługa klienta, Rzeszów

Termin szkolenia o nazwie: Profesjonalna obsługa klienta, ma planowany start w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Oddział Rzeszów i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, obsługa klienta.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA S.A.. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 300.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalna obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, obsługa klienta – zaprasza SEKA S.A. Oddział Rzeszów mająca siedzibę w mieście Rzeszów.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Profesjonalna obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *