Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Warszawa

Szkolenie pt. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej HIGH 5 Training Group. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-07 oraz zakończy się 2012-11-08.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, kadry i płace, HR, rekrutacja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1269.36 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według firmy 20%.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, kadry i płace, HR, rekrutacja – zachęca HIGH 5 Training Group posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *