Profesjonalny Office Manager, Warszawa

Pragniemy przedstawić Profesjonalny Office Manager. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-09. Organizatorem jest HIGH 5 Training Group, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe, zarządzanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował sale szkoleniowe HIGH5 Training Group.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1564.56 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, to 20%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny Office Manager, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe, zarządzanie – zachęca HIGH 5 Training Group posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Profesjonalny Office Manager.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *