Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Gdańsk

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2013-01-06.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, zarządzanie, motywacja, inne.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 528.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, zarządzanie, motywacja, inne – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *