Budowa wizerunku medialnego, Gdańsk

Prezentujemy kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Budowa wizerunku medialnego. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, PR, reklama.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1635.90 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Budowa wizerunku medialnego, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, PR, reklama – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Budowa wizerunku medialnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *