ZARZĄDZANIE WYNAGRODZENIAMI, Łódź

Data szkolenia o nazwie: ZARZĄDZANIE WYNAGRODZENIAMI, jest planowany w dniu 2012-10-26. Jesteśmy znani jako MOST WANTED! S.c. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, kadry i płace.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 89.20 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ZARZĄDZANIE WYNAGRODZENIAMI, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, kadry i płace – zachęca MOST WANTED! S.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ZARZĄDZANIE WYNAGRODZENIAMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *