ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-05.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Firmowe, Biznesowe.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 714.00.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *