Zarządzanie stresem, WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Zarządzanie stresem, ma planowany początek w dniu 2013-01-14 oraz zakończy się 2013-01-15. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1635.90.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie stresem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *