Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, Gdańsk

Pragniemy przedstawić Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2013-04-17. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 897.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *