Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, Warszawa

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-14 oraz zakończy się 2013-02-15.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1648.20.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-02-13, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *