ROZWIĄZYWANIE STOSUNKU PRACY, Łódź

Oferujemy następne szkolenie MOST WANTED! S.c. pt.: ROZWIĄZYWANIE STOSUNKU PRACY. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-27.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Łódź województwo Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 89.20 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ROZWIĄZYWANIE STOSUNKU PRACY, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza MOST WANTED! S.c. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: ROZWIĄZYWANIE STOSUNKU PRACY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *