Zarządzanie sobą w czasie

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta zatytułowane: Zarządzanie sobą w czasie. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-20.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Zarządzanie, Administracja, pracownik biurowy, inne.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie sobą w czasie, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Administracja, pracownik biurowy, inne – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie sobą w czasie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *