Zarządzanie sobą w czasie

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie sobą w czasie, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Perspecta. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-11-27.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Zarządzanie, Administracja, pracownik biurowy, inne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie zaznaczone.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie sobą w czasie, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Administracja, pracownik biurowy, inne – zachęca Perspecta mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie sobą w czasie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *