Zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie informacji według ISO/IEC 27005, WARSZAWA

Data szkolenia pt.: Zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie informacji według ISO/IEC 27005, ma przewidziany początek w dniu 2013-04-11 oraz zakończy się 2013-04-12. Jesteśmy znani jako CTPartners S.A. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1476.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie informacji według ISO/IEC 27005, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zachęca CTPartners S.A. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie informacji według ISO/IEC 27005.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *