Kultura Agile i prowadzenie warsztatów, WARSZAWA

Przedstawiamy następne szkolenie firmy CTPartners S.A. pt.: Kultura Agile i prowadzenie warsztatów. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-12 oraz zakończy się 2012-12-13.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 4551.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kultura Agile i prowadzenie warsztatów, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zaprasza CTPartners S.A. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kultura Agile i prowadzenie warsztatów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *