Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Chcemy przedstawić Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-30 i potrwa ono do 2013-01-31. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1285.35.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *