Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż., WARSZAWA

Chcemy zaoferować Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż.. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-02-13. Organizatorem jest Marketing w Praktyce Media i Szkolenia, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, sprzedaż. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1328.40.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2013-01-23 i obniżka jest równa według organizatorów 140 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż., przypisanego do kategorii – Marketingowe, sprzedaż – zaprasza Marketing w Praktyce Media i Szkolenia mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *