Zarządzanie poprzez wartości, Gdańsk

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli o nazwie: Zarządzanie poprzez wartości. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-26 oraz zakończy się 2012-11-26.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 282.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie poprzez wartości, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie poprzez wartości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *