WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU, Poznań

Szkolenie o nazwie WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Fresh view. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-17 oraz zakończy się 2013-04-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Menedżerskie, pozyskiwanie środków, zarządzanie, motywacja.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Fresh view. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Niewątpliwie zaletą opisanego tu szkolenia jest fakt, że należy do darmowych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt szkolenia. Jeśli informacja jest dla Ciebie ważna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Menedżerskie, pozyskiwanie środków, zarządzanie, motywacja – zaprasza Fresh view mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *