Zarządzanie nieruchomościami, Wrocław

Pragniemy zaoferować Zarządzanie nieruchomościami. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 i potrwa ono do 2012-12-14. Organizatorem jest Gowork.pl, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Administracja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1100.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *