Zarządzanie nieruchomościami, Wrocław

Pragniemy zaoferować Zarządzanie nieruchomościami. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 i potrwa ono do 2012-12-14. Organizatorem jest Gowork.pl, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Administracja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1100.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *