Zarządzanie nieruchomościami, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie nieruchomościami, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Gowork.pl. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Administracja.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1100.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zachęca Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *