Zarządzanie logistyczne zasobami i przepływami magazynowymi, Warszawa

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Zarządzanie logistyczne zasobami i przepływami magazynowymi. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-10-07, zaś koniec 2013-10-08.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, magazynowanie, produkcja, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1586.70 PLN.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-10-04, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie logistyczne zasobami i przepływami magazynowymi, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, magazynowanie, produkcja, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie logistyczne zasobami i przepływami magazynowymi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *