Konwersacje 4.12 – 20.12, Warszawa

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Długi Język Centrum Języków Obcych pt.: Konwersacje 4.12 – 20.12. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-04 i potrwa ono do 2012-12-20.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Językowe, angielski.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Długi Język Centrum Języków Obcych. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 195.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Konwersacje 4.12 – 20.12, przypisanego do kategorii – Językowe, angielski – zaprasza Długi Język Centrum Języków Obcych z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Konwersacje 4.12 – 20.12.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *