Zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych, Warszawa

Chcemy zaoferować Zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14. Organizatorem jest European Network Security Institute Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia ENSI. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2306.25.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca European Network Security Institute Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *