NEGOCJACJE W ZAKUPACH, Wrocław

Data szkolenia pt.: NEGOCJACJE W ZAKUPACH, jest planowany w dniu 2012-10-23. Jesteśmy znani jako GOODMAN i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Logistyka, efektywna komunikacja, NLP, wywieranie wpływu, produkcja, zarządzanie, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Konferencyjne Europeum. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 984.00 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-16 i bonifikata wynosi według firmy 400 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu NEGOCJACJE W ZAKUPACH, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Logistyka, efektywna komunikacja, NLP, wywieranie wpływu, produkcja, zarządzanie, planowanie – zachęca GOODMAN mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: NEGOCJACJE W ZAKUPACH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *